[]

Voleybol ne güzelmis

Voleybola ilgimiz arttı milli takım sayesinde. Ne güzel bir spormus yahu. İzlemesi aşırı zevkli. Arada bakardım önceden şimdi YouTube'dan videolar izler oldum. Eskilerden Neslihani,Özlemi hatırlarım.

Bu ablalarımızın kazançları nasıl? Yıllık ücretler vesaire hangi aralıkta? Bilgisi olan var mı genel olarak? Futbolla kıyaslanamaz heralde ama yine de iyi kazandıklarını duymak isterim.


 
Yillik milyon tl seviyelerinde.


  • divit  (01.09.21 01:59:16) 
Yaklaşık 10 sene önce kaliteli yabancılar ortalama 1 milyon euro, yine milli takım seviyesindeki Türkler ortalama 1 milyon tl kazanıyordu.

www.hurriyet.com.tr

Şu an için net bir bilgim yok ama birkaç kişiden yabancıların 1,5-2 milyon euro, türklerin de 1 milyon dolar civarı kazandıklarını duymuştum.
  • iwasbornonamountainside  (01.09.21 11:15:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.