[]

Sivri demir parmaklıkların sivri kısımları nasıl kesilir?

Bahçe duvarının üzerine demir parmaklık yapılır, tepesi de bıçak gibi sivri sivridir ya hani; işte o sivri kısımları kesmek istiyorum nasıl kesebilirim, neyle?
Veya sivrilikten kurtarmak için ne yapabilirim?
Kötü bir kaza olmuştu da tekrarlamasını istemiyorum.


 
jet taşı, spiral taş. bununla kesemeyeceğin çok az metaryel var.


  • srjkvon  (01.09.21 00:31:26) 
tabi kullanmadan önce (git: eksisozluk.com) burayı oku youtube dan bir kaç video izle psikopat bir alettir.


  • srjkvon  (01.09.21 01:30:15) 
Avuç taşlama +1

Yukarıda yazılan isimlerle de anılıyor, daha bir çok ismi de var bizim dilde aslında :)

Yavaş yavaş, doğru yönde kesin, mutlaka iki el ile tutun, yan kolu sökülmüş bir aleti acemiyseniz kullanmayın.

Mutlaka gözlük takın.

Ya da farklı ve daha kolay bir yol önereyim;

eğer mızraklar eğri bir hat olarak monte edilmediyse, düz bir hat ise. U profil alıp üstten aşağı hepsinin ucunu tek seferde kapatın.
  • John Bloor  (01.09.21 09:22:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.