[]

covid19 testimi göremiyorum

selamlar!
bugün saat 13:00 gibi özel bir hastanenin acilinde covid19 pcr testi oldum. sonucu e-nabızdan görebilirsin denildi ve barkod numarası verilmedi. e-nabızdan tahlillerim->covid19 test sonuçlarım kısmında bir bilgi görünmüyor. sonuç çıkınca mı oraya işlerler? ve tahmini ne zamana sonuç çıkar sizce? 
Relax çıkar yakında


  • birmilyonunvarmi  (31.08.21 19:22:47) 
Ya bu gece 11 gibi ya da yarın sabah 10 civarları.


  • avatar is back  (31.08.21 19:55:24) 
pcr testinde 1 tane de yapsan 50 tane yapsan aynı masraf oluyor. dolayısıyla bekletiyorlar numune sayısı artsın diye. tahmimini yarın sabah çıkar sizinki.


  • cekingen fil  (31.08.21 20:22:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.