[]

Microsoft Teams üzerinden mülakat

Herkese merhaba, yarın microsoft teams üzerinden başka bir şirketle iş mülakatım var. Halihazırda bilgisayardaki teams de işverenimin mail adresi kayıtlı. Ben yarın bu toplantıya katıl butonuna tıkladığımda işverenin mail adresiyle mi katılmış olacağım toplantıya? Şimdi uygulamaya girdiğimde farklı bir hotmail hesabı istiyor o da bende yok.
 
Bem kendi gmail hesabımla kayıt olmuştum. Mülakat için link atmışlardı.


  • dissendium  (31.08.21 19:07:55) 
Davetiyedeki bağlantıya tıklayın. Tarayıcı açıldığında "Teams uygulamasını açayım mı?" diye sorar. Ona hayır deyin. Tarayıcı üzerinden adınızı yazarak misafir olarak katılın. Kayıt yapmanıza gerek yok.


  • himmet dayi  (31.08.21 19:09:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.