[]

Gömlek ve Kot için marka önerisi

fiyat aralığı mavi civarında olursa iyi olur. gömleğe 300 - 400, kota 700 - 800 vermek gibi nyietim yok. senelerce levisin 504 modelini giydim, üretimden kaldırılınca da düzgün bir model bulamadım hala, mavinin marcus vs gibi modelleri andırıyo diyolla ama ekşide çok şikayet eden ver kalite konusunda.

öneriniz?


 
Lee

ama cooper olan değil.
  • himmet dayi  (31.08.21 16:43:18 ~ 16:43:30) 
1-2 seferdir mustang kot alıyorum fiyat performans açısından iyi. gömlek pek giymesem de loft var aklıma gelen spor tarzda.


  • bartman  (31.08.21 17:12:08) 
wrangler


  • jamswety  (31.08.21 17:17:47) 
H&M gömlekleri enteresan şekilde güzel ve fiyatına göre kaliteli.


  • pispinti  (31.08.21 17:27:48) 
ben son 4-5 yildir sadece mavinin marcus ve jake modellerini giyiniyorum. gayet memnunum. kalite olarak da cok bir sorun gormedim. rahat 3-4 yili cikariyor pantolonlar


  • crucio  (31.08.21 19:01:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.