mgm.gov.tr bozuk mu?

hava durumu için burayı kullanıyordum, çok isabetli olduğundan değil de alışkanlık işte. haftalardır giriş yapamıyorum, site bozuk görünüyor.

problem bende mi acaba, siz hava durumuna bakmak için siteyi görüntüleyebiliyor musunuz?

görüntüleyemiyorsanız bununla ilgili herhangi bir şey gördünüz mü/duydunuz mu? devletin meteoroloji servisine ulaşamıyoruz, ben bunun hakkında ne bir haber gördüm ne de başka bir şey... gözden kaçırdığım bir nokta mı var, acayip saçma bir durum değil mi bu yahu?

Düzgün çalışıyor bende.

  • himmet dayi  (31.08.21 15:15:01)
açıldı bende. şehir ilçe de değiştirip denedim, sorun görünmüyor. firefox.

  • pide  (31.08.21 15:15:13)
Opera ile denedim çalışıyor +1

Ayrıca en isabetli burası veriyor bence.
  • John Bloor  (31.08.21 15:22:08)
TÖVBE ESTF ya ben ne mobilden ne tarayıcıdan girebiliyorum, çok tuhaf

  • alevli deniz sortu  (31.08.21 15:22:47)
Linkler değişti. Siz muhtemelen eski linke tıklıyorsunuz.

  • Mistyimage  (01.09.21 11:58:15)