[]

Özel sektörde çalışanın sigortası yatmışsa ne zaman e-devlete düşer?

Bugün 31 Ağustos ve e-devlet 4A Hizmet Dökümü'nde Temmuz 2021'in sigortası yatmış gözüküyor.

Ağustos ayı yatırılınca e-devlette ne zaman gözükecek acaba?

Bu görünme tarihi tm vatandaşlar için aynı mıdır? Yoksa neye bağlıdır?

 
Bir sonraki ayın 20-21'inde filan görünür.


  • etna  (31.08.21 06:40:41) 
45gün falan sürüyor


  • nahtoderfahrung  (31.08.21 09:00:19) 
yatma kısmının yani paranın devlete geçmesinin sizinle bir ilgisi yok. önemli olan sizin sigortanızın o ay için girilmesi. para kısmı tahakkuk ve ödeme ile ilgili.

20-23 arası gözüküyor genelde.

çıkışınızı yaparlarsa eğer numaranızı e-devletten kaydettiyseniz zaten mesaj gelir. gelmediyse zaten devam ediyordur sigortanız.
  • prodeq  (31.08.21 09:34:42) 
izleyen ayın 24. günü gözükmezse sıkıntı.


  • liberal  (31.08.21 13:13:05) 
muhtasar ve sgk birlesti, takip eden ayin 1'i ile 26.si aksami 23:59 a kadar gorebilirsiniz


  • sweetoffice  (31.08.21 13:48:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.