[]

duvar boyası ortalama fiyat?

4 + 1, 150-160 m2 bir evi ortalama ne kadara boyatırım? boya çeşitleri hakkında pek bir şey bilmediğim için özellikle belirtebileceğim bir şart yok şimdilik.
 
Ben 2+1 yaklaşık 90 m2 evimi daha yeni malzemesi falan dahil anahtar teslim 650'ye boyattım. Su bazlı saten ve tavan boyası kullanıldı. Marka olarak da marshall. Bi fikir verir belki.


  • winstoncash  (02.06.10 21:19:31) 
Benim boyacım tam bir sosyete boyacısıdır. Kalite semtlerde iş yapar genelde. Malzemeler adama ait, Filli boyanın kral boyalarıyla, tavanlar, kapılar dahil, pencere hariç 1000 TL verdim. Daha fazla verilemez bir boyacıya, dediğim gibi sosyete boyacısı. Ama hiç bir falso bulamazsın bu tip adamlarda, işini de iyi yaparlar. Beğenmediğin bir yer olursa da rötuş için gelirler ve dakik olurlar her zaman. 3+1 130 m2 ev bu arada.


  • gokriver  (02.06.10 23:48:51) 
alçı sıva yaptırırsan bütün eve, boya masrafı birkaç kat artar.


  • Dağlarca  (03.06.10 06:29:15) 
duvarlar pürüzlü mü değil mi ? önce onu söylemen gerekli. ona göre plastik,saten,vs boya önerileri olacaktır.

plasitk boya kullanacaksan 25+5 Kg boya tahminen boyaması lazım. tavanlar içinde 10+2 kg falandır.

oda başına ortalama 50 lira boyacıya versen tahminen 500 TL ye çıkar o ev.
  • janavarorion  (03.06.10 10:57:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.