Şu 3 araç hakkında yorum alabilir miyim?

www.sahibinden.com

hangisini tercih ederdiniz? ilk arabam olacak. istanbul'da kullanıcam.

suzuki alırdım çünkü japon.

  • bugisme  (29.08.21 17:58:39)
kuşkusuz peugeot. motor şanzıman mükemmel. İçi de gayet göze hoş geliyor.

  • phiphi  (29.08.21 18:09:32)
Pejoya bakmadım bile. Swift ve balenoyu inceledim. Baleno daha az yakıyor daha geniş ve uzun bir araç. Tipi de hoşuma gitti açıkçası.ncap puanı balenonun daha düşükmüş nedenine bakmak lazım.

İkisi arasından ben balenoya yönelebilirdim. Hiç bilmiyorum balenoyu iyi araştırmanı önerirm ama kağıt üstünde daha mantıklı
  • avatar is back  (29.08.21 18:12:16)
2.5 sene baleno kullandım. Performans beklentin yoksa tam bir f/p aracı. Cvt şanzıman ve benzenli motor sayesinde elektrikli bisiklet gibi sessiz, otomatiği sorunsuz, düzenli bakımını yaptırırsan sanayide işin olmaz. Arka diz mesafesi çok iyi, bagajı da muadillerinden geniş. Swift de güzel araba ama küçük. Evliysen baleno, bekarsan swift diyorum. Peugeot hakkında yorum yapacak bilgim yok.

  • temasettin  (30.08.21 14:41:17)
Peugeot der geçerim. Uzun yıllardır 2008 model 207 kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım ki aracı aldığımda ufak tefek değişeni vardı, elime para geçerse değiştirip 208 alacağım.

  • neolduysa3yasimdaoldu  (30.08.21 17:19:28)