[]

2. Doz aşıyı ne zaman olabilirim?

16 haziran biontech işk doz, 11-24 temmuz covid pozitif

Şimdi 2. Dozu ne zaman olmalıyım ya da olabilirm?


 
olmanin mantikli olabilecegi andan itibaren mhrs uzerinde randevu cikiyor olmasi lazim (covid oldugun kayitlarda varsa).


  • robokot  (29.08.21 00:17:25) 
teknik olarak olabilirsin randevu alıp. pozitifin üzerinden beklemek gerekir mi falan bilmiyorum o kadarını


  • avatar is back  (29.08.21 00:42:11) 
eger ne kadar erken olursa olsun aşı hakki cikiyorsa diye de yazayim (durumu bilmedigimden): hastaligin sagladigi bagisiklik 3-6 ay arasinda azaliyor. pfizer aşısında ise ortalama 6 aydan sonra bagisikligin azalmaya basladigi gozleniyor. yani hastalik sonrasi 4-5. ay falan olmak sorumluca bir davranis olabilir. tekrar gecmis olsun umarim isitme ile ilgili korktugun seyler olmadi.


  • robokot  (29.08.21 00:48:26 ~ 00:49:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.