Arzum Brew'N Take Kişisel Filtre Kahve Makinesi

Bu tip tek kişilik ya da iki fincanlık filtre kahve makinesi kullanan var mıdır?

Piyasada sanırım birkaç marka var Türkiye'de satışı olan, ev hediyesi olarak almayı düşünüyorum ama Arzum'un kendi sitesinde 900 lira üzeri olan ürün Amazon'da kendi indirimi ile birlikte 300 liraya geliyor, üçte biri fiyata satılması düşündürücü geldi.

Arzum kurumsal sitesi - www.arzum.com.tr

Amazon TR - www.amazon.com.tr

Hiç önermem, kullanışsız oluyor. Bu insana hiç 2-3 arkadaşı uğramayacak, bir kadını/adamı kahveye çağırmayacak mı? Bütçeyi biraz daha artırabiliyorsanız normal boy kahve makinesi alın daha iyi.

Edit: Alternatif öneriyorum: www.trendyol.com

Edit: haa ben hiç anne baba için diye düşünmedim. Ama zaten filtre kahve makineleri varsa yine önermiyorum, çok gerekli değil gibi geliyor bana :)
  • kobuzchu kiz  (26.08.21 15:22:38 ~ 16:37:05)
@kobuzchu kiz teşekkürler öneri için ama, hediye alacağım bu ürün halihazırda standart filtre kahve makinesine sahip olup gün içinde ara ara birer fincan kahve de içen anne baba için. Türk kahvesi içmezler, üçüncü dalga kahve demleme olayına girmek istemezler standart otomatik pour over kahve müptelaları.

  • candanag  (26.08.21 16:28:05)
hocam birebir aynı mekanizmalı kahve makineleri farklı markalar altında satılıyor. tahminim hepsi çin'de aynı fabrikada üretilip üzerine farklı markalar basılıyor. sadece bardaklar farklı bildiğim kadarı ile.

aynı makinenin farklı bir markası var bende. açıkçası bunda demlenen kahvenin tadı bir french press kadar güzel olmuyor. o yüzden bodum'ın 1 lt olan french press'ini alsanız daha iyi olabilir.
  • shadowfollower  (26.08.21 16:52:05)