[]

antalya kıyı şeridinden batıya doğru nasıl bir rota ve kalacak yer?

merhaba. 2 erkek olarak alanya/antalya bölgelerinden başlayarak batıya doğru kala kala, geze geze gidelim diyoruz. altımızda araç var.

nasıl bir rota izlemeli? nerelerde kalınmalı? her şey dahil 5* konsept mi yoksa butik otel oda+kahvaltı mı tercih edilemeli?

daha önce benzer rotayı yapmışlar kısaca paylaşırsa hatta kalacak yer bilgisi bile verse memnun olurum.

toplamda 7-8 günümüz olacak

 
3 günde tersini yaptık, bodrum'dan alanya'ya. ağustos başında yanımızda çocukla, tamamen plansız bir şekilde hem de.

bizim ilk durağımız akyaka oldu. çatı katı bi pansiyon bulduk tek gecelik. azmak çayına girdik, yemek yedik, öğleden sonra denize girdik, akşam rakımızı içtik, akşam yattık. sabah yola çıktık, kaş mı ölüdeniz mi derken ölüdeniz'e gittik (sizin vakit varmış, ikisine de gidebilirsiniz), yol üstünde katrancı koyu diye bir yer görüp oraya da bi uğradık yüzdük. bu sefer hiç otel motel bulmadan direkt denize gittik, akşama kadar yüzüp orada bir şeyler atıştırdık. sonra otel arandık, bu sefer dandik pansiyon bulamadık, üç yıldızlı bi otelce yer varmış, bir gece orada kalıp ertesi sabah da basıp alanya'ya gittik. otel rezervasyonumuz vardı, daha fazla oyalanamadık yolda.

diğer günler için arada başka nerelerde durabileceğinizi başka arkadaşlar söylesin.

benim tek tavsiyem akyaka'da azmak çayı'na mutlaka girin.
  • kibritsuyu  (25.08.21 21:39:40 ~ 21:40:20) 
biz 4 motor 1 araba 9 günlük turda afyon'daki mxgp yarışları için haluk levent konseriyle başlayacağız, oradan antalya kaş'ta kamp, fethiye ölüdeniz kamp, marmaris kıyı şeridinin sonlarına doğru bi yerde kamp ve feribotla bodrum'a geçip sertap erener konseriyle bitiş.


  • onemoremile  (26.08.21 08:14:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.