ikinci üniversite okumak ve is imkani

örgün öğretim varken is bulma imkanlari nasıldır

liman işletme ve sivil havacılık için merak ediyorum

okul okudum, mezun olunca işe gireyim devri 2005-2008'lerden sonra kapandı. ilginç bir şekilde insanlar hala bu kafayla okul okumaya gidiyorlar.

okuduktan sonra gösterilen çaba ile bir işe girene kadar yıllarca okumadan da aynı çabayla bi yerlere gelineibliyor.
  • avatar is back  (25.08.21 16:08:29)
halen açıköğretime umut bağlayan insanların olması beni üzüyor.
halen çalıştığın alandır, yükselmek için diploması lazımdır okunur. kpss umudun vardır okunur. merak ettiğin alandır okunur falan eyvallah onlara da. ama aöf aşırı şanslı değilseniz kimseye kapı açmaz, kapı açılmıştır omuz verir.

  • Efoody  (25.08.21 16:14:09 ~ 16:19:19)
Ben de açıkçası hangi bölümü okusam iş bulurum diye düşünüyorum.

  • fantastico  (25.08.21 18:33:42)