netflix’te izlediklerimiz

işaret koyamıyoruz değil mi? yeniden izle ya da tarayıcıda izlediklerimizi göstermesi gibi değil de, ben daha önce başka platformlarda izlediklerimi de işaretlemek istiyorum. ayrıca bir mobil uygulama varsa o da işimi görebilir aslında.

bu işi yapan trakt.tv diye bir şey vardı, onunla ilgili reddit'te okumuştum. netflix buna müsaade eden bir yapıda olmadığı için trakt.tv'de kayıtlı izleme geçmişinizi netflix'te izlendi olarak işaretlemenin bir yolu olmadığına dair. durum eğer böyleyse netflix diğer servislerle de paylaşmıyordur muhtemelen.

  • gkhncnzdgn  (25.08.21 14:10:09)
İşaretlemek istediklerinize oy vermek işinize yarar belki? Gerçi oy verdiklerimi listele gibi bir seçenek de yok ama...

  • pispinti  (25.08.21 14:17:24)
watch it again kısmı belki işinize yarar? ama orada da her şey gözükmüyor olabilir

  • wendyangelamoiradarling  (25.08.21 16:01:53)
izleyip izlememek farketmeksizin +listem butonuna tıklayınca listeye atıyor?

  • onemoremile  (25.08.21 17:08:17)