[]

Telefon kamerası temizliği

Telefonunuzun kamerasını nasıl temizliyorsunuz? Elimden sürekli krem vs. b
ir şeyler bulaşıp kirleniyor, foto çekerken beyaz leke oluşuyor. Geçen domestos spreyle temizledim ama çizer diye korkuyorum kimyasallar da. 
kullanırken buğulu gibi çektiğini fark edersem o an üstümdeki kıyafetle gözlük camı siler gibi temizliyorum yetiyor. benzer şekilde gözlük camı mendilleriyle de silebiliyorum bazen. herhangi bir sıvı ya da kimyasal hiç kullanmadım. sadece dümdüz silmek yeterli geliyor.

bu bilgi bir şey değiştirir mi bilmiyorum ama telefon iphone.
  • nimberjack  (24.08.21 21:24:13) 
Gözlük mendili, gözlük ıslak mendili. Lensin de üstünde bir koruyucu cam vardır kesin ama siz yine de Domestos'la silmeyin.


  • kobuzchu kiz  (25.08.21 00:19:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.