[]

otobandan ihlalli geçiş

merhabalar,
8/8/2021 tarihinde eskisehir'den istanbul'a otoban'i kullanarak gectim kullandigim arabada hgs ya da ogs yoktu. plakaya islenir 5 gun icinde oderim dedim ancak su gun oldu hala webihlal.kgm sitesinde ya da 4606060 numarali telefondan borcumu goremiyorum. bugun hgs aldim ptt'den araca.

gecen gun de bi duyuruda gormustum bilerek siteye yansitmiyorlar bilmem nereye girip bilmem neyi tiklarsaniz borcunuz cikar diyordu.

hangi sitede gorunuyordu, neyi nasil yapiyorduk yardimci olursaniz sevinirim. tesekkur ederim.

 
benim e devlet araçlarım kısmında gözüküyordu ihlalli geçiş. hgs alınca otomatik düşmüştü zaten.

bi de niye bugün aldın :D dün alsaydın normal fiyat düşecekti. 5 katı ödeyeceksin.
  • glamdr1ng  (24.08.21 17:17:31 ~ 17:30:46) 
geçtikten sonra 15 gün içinde hgs alsaydın cezasız olarak düşecekti hgs bakiyesinden. şimdi yine düşecek ama bir miktar cezasıyla birlikte. hgs bakiyesinden kontrol et.


  • etna  (24.08.21 17:29:38) 
hgs ye, ogs ye, geçişlere, ödemelerine dikkat edin, geçen hafta 1900 lira ceza ödedim, allah kimseye göstermesin.


  • syabk  (24.08.21 17:47:11) 
Hangi otobandan geçtin? Devletin otobanı ise hgs alırsan hemen oradan düşer. Yalnız kuzey Marmara otoyolunu kullandıysan geçmiş olsun oradan sorgulama yap ve hemen öde. Hemen icra takibi başlatıyor özel otoyollar.


  • robin one persie  (24.08.21 22:26:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.