düğünde ilk dans

1. düğünde gelinle damatın ilk dansı olarak ne önerirsiniz? (türkçe müzik)
2. candan erçetin - bahar nasıl bir şarkı ilk dans müziği olarak?
bonus. düğünde orkestranın çalabileceği neler önerirsiniz türkçe olarak? (milleti eğlendirmesi yeterli olur)

Yabancı evrensel bir şarkı olsun. Türkçe şarkı çok varoş kaçar

  • integrative  (24.08.21 16:42:26)
varoş falan olmaz. kalbimin tek sahibine falan olmadığı sürece :D

kenan doğulu - kardan kadın.
biz pasta gelirken oğuzhan uğur-panpa çaldırmıştık herkes bayağı gülüp eğlenmişti.
  • matilda  (24.08.21 16:46:30)
Bahar şarkısına vals/ tango gider. Bi kaç saat özel ders alırsanız çok güzel olabilir. Türkçe istiyorsanız eski 45likler ve 90lar pop herkesi eğlendirir

  • photo85  (24.08.21 17:54:07)
Arkadaşım geçen Cem Adrian Ben Seni Çok Sevdim şarkısında dans etti ben salya sümük ağladım bayağı güzeldi.

Olmasınlar listesine Ceceli’yi de ekleyin tüm belediye nikahlarında çalıyorlar gına geldi dinlemekten.
  • cilekli pasta  (24.08.21 18:18:00)
Biz düğünde şu şarkıyla ilk dansı yaptık: kardeş türküler- memleket kokulu yarim

Arkadaşlar şunla dans etmişti çok beğenmiştim: kalben- ben her zaman sana aşıktım.

Canlı müzik için de 90lar her zaman iş görür.
  • suicides underground  (24.08.21 19:35:08)
Zeki müren - bir sevgi istiyorum

Düğünümde bu şarkıyı düşünüyorum, benle nişanlımın çok sevdiği şarkı.
  • Hallegadola  (24.08.21 20:46:05)
Orijinal olmasi gibi bir derdiniz yoksa, fikrimin ince gülü şarkısının can oflaz yorumunu ilk dans için tavsiye ederim.

  • aksiyom  (24.08.21 22:08:54)
Bizimki de bahardı ve güzel oldu :) tebrikler şimdiden

  • syabk  (24.08.21 23:35:22)