300 € / 3900 TL ye Xiaomi Telefon

Kayınvalidem telefon istiyor cevresinde Xiaomi Redmi Note 10s kulananlar var ve beyendi kendiside.
Almanyada 300 euro ya kadar bir Xiaomi Telefonu önerebilirmisiniz ?
Kendisi Whatsapp le video görüşmeleri yapiyor ve gündem haber okuyor başka pek özelik aramıyor.
Halen iphone 5s kulanıyor ve telefon öldü ölecek.

Not: almanyada olan 300 euroluk xiaomi telefonlar türkiyede 3800 TL. Hemen hemen aynı telefonlar pazarlanıyor almanya ve türkiyede.

türkiye'de kullanacak anladığım kadarıyla.
kayınvalidenin pasaportuna kayıtlı olmak zorunda. kayınvalidenin kendine ait hatla çalışacak. 2bin küsür lira kayıt ücreti de var... aklında bulunsun.

  • sutlu nescafe  (24.08.21 16:39:03)
xiaomilere kolayca imei atılıyor kaydettirmene gerek yok

  • jelly bear  (24.08.21 16:40:26)
Bahsettiğiniz telefon Türkiyede tek hat kayıtlı olarak (garantisiz) orjinal 2500tl seviyelerinde.

@sivrisinek
Yine telefon 3 ay daha kullanılır.
  • Erva  (24.08.21 16:57:44)
ben olsam xiaomi mi 11 lite alırım.
Redmi serileri ile mi serileri arasında kalite farkı oluyor. Bu telefon estetik olarak da özellik olarak da çok güzel.

  • alaimisema  (24.08.21 17:21:43)
Hayir almanyada kulanacak ve ordan alacak

  • samiabi19  (25.08.21 00:49:07)