[]

Yurt dışında olunan covid aşısı

İki doz aşımı yurt dışında oldum ve yakın zamanda Türkiye’ye temelli dönüyorum. Şu an Türkiye kayıtlarında aşısız gözüküyorum doğal olarak. Türkiye’ye dönünce aşı olduğumu nasıl bildirebilirim Sağlık Bakanlığı’na? Teşekkürler.
 
nevsin mengu yurtdisinda olmus 1. doz biontech asisini, tr'ye gelince onu saydiramamis bir turlu :) dolayisiyla 2 doz da burda olmus. bi videosunda anlatiyordu bir turlu yapamadik diye.


  • do you remember me  (24.08.21 14:26:15 ~ 14:26:38) 
Şimdi Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi ile konuştum ve şöyle dediler:

Yurt dışında yaptırmış olduğunuz ve sisteme eklenmesini istediğiniz Covid-19 aşınızın yapıldığını anlatır dilekçeniz ile birlikte, T.C. kimlik fotokopiniz ve aşı kartınızı bulunduğunuz yerdeki İl Sağlık Müdürlüğüne (İstanbul ili için İl Sağlık Müdürlüğü Ana Bina veya Halk Sağlığı Hizmetleri Genel Başkanlığı Ek Hizmet Binası) ilettiğiniz taktirde aşınızın sisteme kaydını yaptırabilirsiniz.

Duyuruyu silmiyorum belki ilerde ihtiyacı olan görür
  • voyager 1  (24.08.21 14:30:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.