grammar in use

essensial grammar in use
english grammar in use
advanced grammar in use olarak üç tane versiyonu var. farkı nedir? ilk ikisinin konuları hep aynı. üçüncü kitap biraz daha ayrıntı sanırım. grammar konuları için sırayla hepsini bitirmek gerekir diye düşünüyordum ama değil sanırım. farkı nedir? temeli olmayanlar ilk kitapla, biraz temeli olanlar ikinci kitapla, daha ileri olanlar üçüncü kitapla çalışsın diye mi bu şekilde basılmış?

Essential A1 ve A2
English B1 ve B2
Advanced C1 ve C2 seviyeleri icin ogrencilerimde kullaniyorum.

Seviye arttikca detay da artiyor. Orneklerdeki kelimeler zorlasiyor. Cumleler uzuyor. Kendi seviyenize gore secin.
  • howfaristhesky  (23.08.21 19:25:53)
sadece birini bitirmek yeterli olur değil mi?

  • black mamba  (23.08.21 20:41:42)
Ornegin Turkcede -dir var ve bircok anlami var. Turkceyi iyi konusmak icin hepsini bilmek gerek. O nedenle kendi seviyenizle baslayin ve ilerleyin.

  • howfaristhesky  (24.08.21 04:48:21)