fal bakmak

fal bakmak hakkında ne düşünürsünüz? fala inanır mısınız? sever misiniz? eğlenceli bulur musunuz?

Yaşım 40a dayandi, bir kere bile ne fincandan ne de uygulamadan baktırdım. Aklıma bile gelmiyor. Ama zamaninda bira köpüğü falı bakarım palavrasının cok ekmegini yemiştim.

  • duster  (23.08.21 19:10:33)
Ben bakmaktan yoruldum. Mümkün olduğunca kaçıyorum bu muhabbetten

  • kisa  (23.08.21 19:34:43)
ebcet bakan bir arkadaşım var, neredeyse hiç sektirmeden, aşırı detay vererek bakıyor.
bugüne kadar yanıldığını görmedim.
öylesi eğlenceli tabii.
gerçi çok fazla çıktığı için korkan da oluyor.

ama fal genel olarak çok tartışmalı bir konu.
ne olursa olsun çok ciddiye almamak gerekiyor tabii ki.
  • blatta hiberna  (23.08.21 20:32:54)
gelecegi bilmek diye birsey yok, korkulariniz veya isteklerinizden hangisi kuvvetliyse onu duyarsiniz.

ben tarot fallarini bir konudaki oz dusuncemi ogrenek icin dinliyorum. yani istedigim birsey var acaba buna karsi direnc gosteriyor muyum, korkularim var mi tarot dinlerken farkediyorum cunku mesajlari hep olumsuz algilamis oluyorum. veya tam tersi.
  • 2oda1salon  (25.08.21 11:07:10)