[]

Istanbul'da Gece Kulubu ve Kaliteli Restaurantlar

selam,

yurtdisinda yasiyorum ve istanbul'a gitmeyeli epey oldu. onumuzdeki gunlerde gelecegim icin bilgi topluyorum. gece kulubu olarak bir sortie var bildigim.

bunun gibi manzarali, acik havali, kaliteli gece kulubu var mi baska? mümkünse sariyer/tarabya tarafina cok uzak olmasin.

bir de hazir sormusken mikla benzeri restaurantlar olarak ne var? ya da tam benzemese de gene acik havada oturup manzaraya karsi yiyip icebilecegimiz nereler var?

tesekkurler

 
Mikla benzeri Neolokal var. Bir de Nicole vardı ama açık mı emin değilim.


  • fotrsapka  (21.08.21 22:28:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.