ayvalık

merhaba, son zamanlarda ayvalık'a giden var mı? çok eskiden gitmiştim sizce kafa dinlemek, denize girmek için gidilir mi? airbnb'den ev kiralamayı düşünüyorum geceliği 400-500 lira civarı uygun gibi geldi.

teşekkürler.

Temmuz’da gittim çok güzeldi su berraktı. Tavsiye ederim...

  • epleindebisous  (20.08.21 22:16:05)
1 ay kadar oldu gideli. sarımsaklı deniz güzel ama curcuna fazla, altınova plajını beğenmedim. belediye plajını da pek beğenmedim. araç varsa patricia olabilir ama artıları eksileri eşit. yolun son 1-2 km'si stabilize şekilde takır tukur gideceksin. plaj yok, kum yok, deniz berrak ve aşırı sığ. deniz ilk başta çakıl ileriye doğru kum. sakinlik on numara. 3 günde görebildiklerim bunlar.

  • lazpalle  (21.08.21 09:18:21)
Ayvalikta yasiyorum. Etraf biraz sakinledi. Ancak artik poyraz zamani geldi buranin. Devamli ruzgar esiyor 4-5 gundur. Deniz icin araban varsa sarimsakli ya da badavut tercih etmek zorundasin dalgasiz deniz icin. Baska bir sey varsa yardimci olabilirim. Iyi tatiller

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (21.08.21 12:29:26)