[]

Denize düşen telefondaki fotoğraflar

Samsung marka telefonu denize düşürdüm. Yerine idareten başka marka aldım. Samsungdaki fotoğraflara cloud drive vs gibi bir yerden erişmem mümkün müdür acaba ?
 
google fotoğraflar varsa erişebilirsiniz diye düşünüyorum.
www.google.com
telefonda kullandığınız gmail varsa şuradan giriş yapıp bir deneyin.
  • elorelia  (20.08.21 09:54:38) 
aynı gmail hesabıyla yeni telefonda hesap açtığınızda eski dosyalarınız yüklenecektir. Tabii fotoğrafları otomatik olarak google drive'a yüklemeyi aktif ettiyseniz.


  • anten  (20.08.21 10:21:57) 
Google drive yedeklememiş maalesef. Samsung Cloudda var yedek. Onun için de sanırım Samsung telefon almak gerekecek. Teşekkürler


  • ismim ibrahim  (20.08.21 10:29:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.