kediyle birlikte yurtdışına uçacakların dikkat etmesi gerekenler

merhaba sevgili pati severler..

26 ağustos'ta kedimle birlikte almanya'ya uçuşum var. ilk defa bir kediyle birlikte yolculuk yapacağım. bütün evrakları tamam, salı günü tarım müdürlüğü'nden son evrağı alıp perşembe günü uçacağım..

daha önce tecrübe etmiş olanlardan yardım bekliyorum.

* yolda tuvaleti gelmiyor mu bu çocukların?
* strese girmemeleri imkansız, azaltmak için ne yapmalıyım?

ya da aklınıza gelen başka şeyler nelerdir?

bilmiyorum da ben olsam havayolu şirketinin çağrı merkezini arayıp pandemi için ekstra bir prosedür var mı diye sorardım.

  • buenosdias  (19.08.21 16:59:30)
henuz deneyimlemedim ama eylul ayinda benim de ucusum olacak.
planim ise evden cikmadan yaklasik 1 saat once suyu kesmek, strese girmemesi icin de calm-vet vermek. gerci bizimki cok stres yapmadi ilk araba yolculugunda ama bakalim bunda ne olacak.

  • 65 derece  (19.08.21 18:10:46)
Köpek için ama yardımcı olabilir eksisozluk.com

  • austra  (20.08.21 11:25:46)
Kedi için de varmış hatta sizin gibi almanya'ya götürmüş eksisozluk.com

  • austra  (20.08.21 11:38:13)
hiçbir sorun yaşamadım. kedi biraz stresliydi ama uçakta sakinleşti. sorunsuz bir yolculuk oldu diyebilirim.

  • asabi  (28.08.21 14:03:29)