[]

mozilla firefox için reklam engelleyen bir eklenti var mı kullandığınız?

adblock yükledim fakat ücretliymiş o. ücretsiz güzel var mı bildiğiniz? teşekkürler şimdiden.
 
ublock origin


  • pide  (18.08.21 18:27:51) 
adguard


  • unabomber  (18.08.21 19:36:44) 
Ublock origin +1


  • chicha_v2  (18.08.21 19:46:37) 
adblock plus
adguard
ublock origin
disconnect
  • false pretension  (18.08.21 20:01:25) 
ublock origin ve firefox'un built-in reklam engelleme ozelligini aktif kullaniyorum. bunlara ek uMatrix'de 3rd party sayfalarin yuklenmesini engelliyor. siz erisim matrisinden izin veriyorsunuz vs.


  • kobretti  (18.08.21 22:38:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.