[]

Yurtdışına eşya taşıma

Yurtdışına (avrupa) taşınan duyurucular, giderken ev eşyalarınızı ne yaptınız? Tüm evi taşıyanlar var mı aranizda? Maliyeti ne kadar oldu? Çalıştığınız firmadan memnun kaldınız mı?

Teşekkür ederim şimdiden herkese.


 
1+1 almanya 1200 eur. gecen bi arkadasim demisti


  • do you remember me  (18.08.21 18:13:41) 
YouTube’ta çok fazla güncel video var bununla ilgili.


  • rewlack  (18.08.21 18:52:51 ~ 18:53:13) 
Tam soruya cevap degil ama biz tum evi tasimadik cunku esyasi ev cok azdi. ev kiralayacaksaniz eger ulkesinden ulkesine degisse de esyasiz ev bulmak coook zor olabilir. O yuzden esyasiz ev kiralama seceneginiz var mi ona da bakin derim.


  • tuborg yesili  (18.08.21 22:21:00) 
Tuborg yeşili, evet esyasiz ev seçeneğimiz bayağı fazla. Beyaz esyalar olacak sadece evlerde.


  • fraise  (18.08.21 22:29:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.