Crocslar fiyatini hak ediyor mu?

Kullancilarindan yorum bekliyorum.

İki senedir bütün yazı bir çift crocsla geçiriyorum ve çok memnunum. Artık arsızlaştım, özel bir organizasyon yoksa hep onları giyiyorum. Aşırı rahat. İyi ki almışım diyorum. Tavsiye ederim. Keşke işe de giyebilsek.

  • duma duma dum  (18.08.21 16:41:31)
100 teleye almistim 4 sene once. Tas gibi valla baya kullandim. Ama 400-500 eder mi?

Çok kompleks bi malzemesi yok. Çakmalari da gayet is goruyor.
  • Zeth  (18.08.21 16:42:08)
Crocs bilmiyorum ancak 10 yıldır kullandığım Lizard sandaletleri övmeye geldim :v alternatif olarak düşünebilirsin.

  • lüzumsuz adam  (18.08.21 16:50:21)
12 senedir giydiğim crocslar var, altları eridi artık ama uzun süre sorunsuz giydim, 2006 yılında Amerika'dan kuzenime sipariş vermiştim, onları 6-7 sene giydim, yanlış hatırlamıyorsam 60 dolardı aldığımda, şimdi fiyatı çok yüksek gözükse de 60 dolardan az, yani değer diyebilirim.

  •   (18.08.21 16:51:48)
Bana yalan olmasın 2015-2016 gibi armağan ettiler. Yıl oldu 2021 hala giyiyorum, taş gibi maşallah. Adeta karlı hava dışında tüm koşullarda kullandım. Araba kullanırken, plajda, denizde, günlük hayatta, bisiklete binerken; normal hayatta ne yapıyorsam crocs ile yapabildim. Çok dayanıklı, hiçbirşey olmadı. Burada okuduğum güneş altında küçülüyor durumu bana denk gelmedi hiç. Belki de benimki 1 boy büyük olduğu için olabilir bilemiyorum.

Bir ara birkenstock ve adını unuttuğum muadil ürünler sipariş ettim. İlk denememde geri gönderdim çünkü crocs gerçekten çok rahat. Fiyat kısmına gelirsek TL bazında yüksek bence de evet, tek seferde verilince göze batıyor. Amerika'da crocs dükkanına uğramıştım; türlü türlü modelleri, desenleri vardı ve en pahalısı 40$ civarındaydı. Onlar için sakız parası tabi...
  • burka  (18.08.21 16:59:25)
3 sene önce aldığımda da pahalıydı. Şimdi çocuklar büyüdü, birine aldım, öbürünün ayak numarası otursun bir ona da alacağım. Taş gibi.

  • SiyamkedisiZorro  (18.08.21 17:01:29)
uzun süre direndim crocs almamaya. en sonunda 1-2 ay önce aldım. iyi ki almışım

  • co2s2  (18.08.21 17:07:22)
sonuna kadar hak ediyo, hatta az bile. bu arada a101 sitesinde de 270 tl. aklınızda olsun.

  • ehti  (18.08.21 17:43:55)
yazlık yerlerde iyi oluyor, hemen deniz giriyorum, kumsala bırakıyorum bi durulayıp devam ediyorum. ama güneşte bırakırsan küçülüyor. benimkin 3 yıldır giyiyorum, biraz küçüldüğü için arkadsndaki crocs yazısı patlamaya başladı.

onun dışında istanbul ankarada yaşasam gerek duymazdım. fiyatın da bence hak etmiyor, bunların çakmaları var, 100tl civarına, onları da bir denemek lazım, ya da 180-200 bandna düşerse alınabilir
  • nucleon  (18.08.21 19:15:58)
İlk crocs um 2004 te hediye geldi,o tarihten beri yılın çok soğuk dönemleri hariç tamamını crocs terlikle geçiriyorum.artık ayakkabı giymek çok zor geliyor.

  • duptıs  (18.08.21 19:46:45)
standart modellerini pek sevmedim ama biraz daha para koyup literide modelini almanızı şiddetle tavsiye ederim.

  • cptxxx  (18.08.21 20:11:08)
Crocsu okulda terlige ihtiyacim oldugu icin almistim. Ilk basta cok sevmedim. Ama onu birakip baska terlige gecince olayini anladim, yururken cok sert geldi. Tabani cok yumusak.

  • durgunfoton  (19.08.21 01:35:13)