[]

samsung A32 / imei klonmıs veya kaçak telefon riski

Bu hafta sözkonusu telefonu almak ıstıyordum, son anda ıntenette şıkayet sıtelerınde agustos ayında satılan A32 lerde imei klonlanmıstır, 90 gun ıcınde kullanıma kapatılacaktır, 250 tl verırsenız e devletten eslestırebılırsınız gıbı yorumlar okudum, bunları okumadan önce üç büyük tekno marketten guvenle telefon alabılecegımı dusunuyordum, bu bir risk midir? tesadufen denk gelebılır mı? telefonu guvenle nasıl alabılırım ? Tavsıyelerınız ıcın sımdıden cok tesekkurler.
 
Amazon'dan alırsanız öyle bir sorunla karşılaşmanız ihtimalinde sorunsuz şekilde iade alacaklarını düşünüyorum.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (18.08.21 14:41:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.