Eşim için telefon arıyorum

Öncelikle bütçe olarak en fazla 3500 tl kapasitem olduğunu söyleyeyim. Eşimin bir telefondan beklentisi ise büyük ekran olsun ( kendisinde şu an iphone 6s 16gb var ) dahili hafızası yeterli olsun, donma ve kasma problemleri yaşamadıkça doğru düzgün telefonu kullandığını söyleyemem.

Arada youtube videolarına bakarak örgü örer, 101 okey oynar, ailesiyle görüntülü konuşur bundan fazlası aklıma bile gelmiyor.

Samsung m31 düşünüyordum ama o da 4bin küsur civarındaymış. Samsung markasına güvendiğim için samsung bazlı biraz bakındım, diğerleri hakkında hiç fikrim yok.

O sebeple ne tavsiye olunur ?

sanırım a51 var samsung'un 3200 civarı. fena gözükmüyor, değerlendirilebilir.

  • passion rules the game  (18.08.21 13:05:34)
a51 ya da a71

  • snd88  (18.08.21 13:08:44)
Samsung Galaxy A32. A51 ve A71 eskidi artık. Samsung Galaxy M31 de geçen yıl çıktı. Hem de 3500 TL civarında falandı. Telefonculara falan bakıyorsanız o fiyatı çekmeleri normal. Zaten A52 o fiyata satılıyor, bayağı saçmalamışlar. Ben bayramdan önce M31S modelini Amazon'un kendisinden 3500 TL'ye aldım.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (18.08.21 13:26:48 ~ 13:34:05)
1500-1600 civarı yurtdışı IMEI kayıtlı redmi note8 64GB işinizi fazlasıyla görür.
3500 den kalan para ile ile de her hesap azami 100 TL olacak şekilde 20 defa akşam yemeğine çıkarsınız.

  • Erva  (18.08.21 14:14:39)
ileri seviye telefon kullanıcılar için @Erva'nın yöntemi mantıklı ama standart kullanıcı xiaomi telefonlara bir süre sonra lanet okumaya başlar. zira dosya yöneticisinin bile içinde reklam görmek insanların sinirini epey bozuyor. bu tarz reklamların telefonu yavaşlatması da cabası. siz veya eşiniz telefondan anlayan insanlarsanız, telefona root yapıp host dosyası üzerinden reklam engelleme olayına girebilirsiniz. bu durumda anca mantıklı oluyor zira.

  • shadowfollower  (18.08.21 15:47:55)
6s'den oppo reno 4'e geçtim. 6 ay oldu. Gayet memnunum. Dizi filan rahat izleniyor. Şarjı çabuk bitmiyor. Ben aldığımda 3600 TL idi. Tavsiye ederim.

  • aptallarin pin kodu  (18.08.21 15:48:55)