Kalkan Villa Tatili Yemek Alışveriş işleri

Selamlar,

Tatil için Kalkan'daki villalardan birisini tuttuk. İlk villa tatili deneyimimiz olacak. Alışveriş işleri nasıl oralarda ? Yakınlarda büyük market var mıdır? (villa islamlar'da). Bozulmayacak şeyleri bulunduğumuz yerden mi götürmek mantıklı olur? Yemek işlerini nasıl planlasak?

Tecrübe paylaşan elleriniz dert görmesin.

Teşekkürler.

İslamlar da market var. Kalkan’da da migros carrefour a101 bim hepsi mevcut. İkisi arası birkaç km zaten.
Biz gitmeden kafamızda kabaca hangi gün ne yeriz gibi plan yaptık. Çay, tuz, baharat, biraz bakliyat gibi şeyleri yanımızda götürdük, bozulacak şeyleri oradan hallettik

  • mey17  (16.08.21 16:15:23)
İslamlarda bi pideci vardı baya lezzetliydi,
Kahvaltı tabağı getiren yerler de vardı. Yemek konusunda hiç sıkıntı çekmedik

  • Yavuşuhlu  (16.08.21 16:33:02)
market olayını kafaya takmayın, hepsi mevcut. evinizdeymiş gibi takılın. barbekü de vardır mutlaka yapıştırın etleri. çok da yük etmeye gerek yok bence marketten aldıklarınızı eve götürürsünüz olur biter.

  • Improbable  (16.08.21 16:40:45)
buralardan bir sey goturmeyin, her sey var oralarda; ne istiyorsaniz alirsin zaten; balik ve deniz urunleri bol bol zaten, diger seyler icin market

  • sweetoffice  (16.08.21 17:00:22)
Çay, tuz, baharatları yanınızda götürün, diğer her şeyi günlük alırsınız. Aylarca kalmayacaksanız "bozulmayacak şeyleri" bile marketten alıverin.

  • SiyamkedisiZorro  (16.08.21 17:00:41)
Kardeşim bir aydın orada tatil yapıyor, her şey var demişti. Hiç sıkıntı çekmedi yiyecek konusunda.

  • Hallegadola  (16.08.21 21:16:44)