maç skoru - puan durumu öğrenme sitesi

ama teletext kolaylığında olacak.

gençler bilmez, trt 1'de teletext yayını vardı. trt 1', açar, teletext düğmesine basıp 201 yazardın, hop çıkardı, hem de canlı canlı güncellenirdi. 202 yapardın, hop puan durumu. 203 yapardın, gelecek haftanın maçları. galiba hala var ama bizim yayın alma sistemlerinden dolayı eve gelemiyor, analogdu zira, kılçık antenle, analog kablo tv ile alırdık.

neyse geçelim. yıl 2021 oldu, teknoloji arşa çıktı, biz oynanmış/hala oynanan maçların skorlarına, puan durumuna NAH BU KADAR BASİT OLACAK ŞEKİLDE nereden bakıyoruz?

uygulama yüklüyon, elli tane menü tıklayıp bulmak gerekiyor, yok uygulama güncellemesi var, güncellemeden giremezsin deniyor. ne yüklediysem olmadı. bi sonuç bakmak eziyet oldu. hiç oynamadığım halde bahis uygulamaları yükledim, orda da yok. biri varsa öbürü yok. ya sonuç gösterir, ya puan durumu göstermez.

site diyorsun, tıkla reklam çıkar, menüyü bul, başka şey çıkar. ohooo lan bi skorlara bakıcaz hepi topu ya.

nereden oluyor bu iş?

edit: maçkolik'i indirmiştim ilk. her açışımda "yeni güncelleme var. güncellemeyi yapmadan açılmam banene banene" dediği için silmiştim. o huyundan vazgeçtiyse şans verebilirim. iddaacı falan değilim zira, her hafta 2 tane skor bakıcam diye üç güne bir güncellemesiyle derdiyle uğraşamam.

Google’a lig adı yazıp aratınca sonuçları, puan durumunu ve haberleri gösteriyor.
Mesela şimdi sadece süper lig yazıp arattım, dünkü sonuçları ve puan durumunu gördüm.

  • patronaj1  (16.08.21 09:58:50)
Maç(lar) oynanırken de o anki sonucu, o anki duruma göre puan durumunu görebiliyor muyuz?

  • kibritsuyu  (16.08.21 10:25:19)
hala trt'nin teletexti var. uyduda çalışıyordu. kablotv varsa onda çalışıyor. digiturk ve dsmart hakkında bilgim yok.

  • sutlu nescafe  (16.08.21 10:27:52)
mackoliği indir. ligin üstüne bas tak çıkıyor 0.5sn sürmez.

  • mikahakkinen  (16.08.21 10:30:04)
Teletekst doneminden takip yapiyordum. O kolaylik seviyesinde diyebilirim

Flashscore
  • EasyTiger  (16.08.21 10:34:26)
flashscore. yıllardır kullanıyorum.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (16.08.21 11:00:37)
mackolik bence iyi bu konuda.

  • teritori  (16.08.21 11:51:54)
Google için evet bu arada. Ekstra bir şeye gerek olmadan anlık takip ediliyor. NBA maçları dahil anlık skorlar güncel tutuluyor.

  • patronaj1  (16.08.21 13:28:16)
flashscore kullanıyorum. maçkolik'ten daha pratik. canlı puan durumu var.

  • co2s2  (16.08.21 13:51:36)