sabiha gökçen havalimanına ulaşım ve otobüs tarifeleri

öncelikle gop'tan taksim'e geçip sg2 hattını kullanarak havalimanına geçmeyi düşünüyorum. sabah 8 civarı çıkıcam sanırım. merak ettiğim 2 şey var, birincisi bu güzergaha alternatif bir ulaşım şekli var mıdır? ikincisi, sg2 hattı öho olarak geçiyor galiba. öğrenci akbilimle binebiliyor muyum bu araca ve ücret konusunda iett ile bir farkı var mı? teşekkürler.

İett'nin sitesinde özel tarife yazıyor yani fiyat farkı var

  • birmilyonunvarmi  (15.08.21 23:46:59)
Taksim sg 21 TL olmadı gerek. Sg kodlu otobüsler bildiğin havabüsler. Akbil kullanabiliyorsun ama öğrenci geçmiyor. Aylık Akbil’in geçtiği E-3 var 4. Levent safir avm nin oradan kalkıyor.
Öğrenci Akbil’in Kadıköy’den kalkan e-10da geçer ancak onu tavsiye etmem bütğn Kurtköyü geziyor. En az 1.5 saat sürüyor sefer.

  • gokank4  (15.08.21 23:58:34)
Sg kodlu olanlar havabüsler. 24 lira falan olmuştu sanırım en son. Aylık ya da öğrenci geçmiyor. Akbilinde bu para varsa olur, yoksa nakit de verebilirsin.

Kadıköy rıhtımdan kalkan e-11 var. 7 tl alıyor. Aylıktan öğrenci de dahil 2 basım alıyor. Trafik yoksa 50 dk varsa 80 dakika sürüyor. Kadıköy-sabiha gök.
  • neysene  (16.08.21 10:40:54)