2000km gitmeli tatil olur mu?

aracı alıcam ist-çanakkale-izmir-antalya'ya kadar köy yolundan gidip antalya'dan otobandan geri dönücem.

toplamda 4 gün kalacağım yerler ucuz sadece uyumalık olucak.

amaç : kafa dağılsın, ya buraları da görmedim olmasın.

çok mu yorar insanı? kestiremiyorum.

Tamamı yolda geçer :( daha az yer ya da daha uzun süre seçeneği yok mu

  • abuzer  (15.08.21 21:35:24)
Çok yorar.sadece yol yapılır.

  • kisa  (15.08.21 21:47:30)
2000 sadece gidişse 4 gün için yorucu. günde 500 km yapıyor

  • jelly bear  (15.08.21 21:49:07)
Buraları gormedim değil buradan geçmiştim diyebilirsin sadece,bi de tabelaların onunde resim cekilirsin.minimum 4 tanede radar,kırmızı ışık yersin o yolda.tatil değil çile olur.

  • duptıs  (15.08.21 21:59:48)
çile +1

  • basond  (15.08.21 22:24:17)
Olmaz.
Yarim günde gidebilecek bir yerde tatil yapmayı planlayarak gün öldürmeden kafa dağıtıp gelebilirsiniz.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (15.08.21 22:35:09)
4 günde ancak oraların tabelasını okursunuz. Biz 20 günde 2750 kilometre yaptık, onda bile çok geldi yol. 4 gününüz varsa max iki yer görmeniz lazım.

  • roket adam  (15.08.21 22:55:56)
Valla geçen hafta yaptım. Araba da eve dönüşüyor bir süre sonra. Gayet te keyifli oldu.

  • primetime  (15.08.21 22:57:38)
2000km yi okuyunca yoruldum su an oyle soyleyeyim. Gunde 500km yapar ortalama. Iskence.

  • stavro  (15.08.21 22:59:46)
Ben seviyorum. Ayrıca yolda da fikrini hissettiğim şekilde değiştirebilirsin. Özgür hissetmek tatili amacına ulastirir. Devam.

  • lion de la Turquie  (15.08.21 23:39:12)
Olmaz degil bence ama 1000-1200km daha ideal olurdu 4 gun icin.

Araba kiullanmayi seviyorsaniz, maceraci ruh varsa olur yani. Ben mesela cok severim yolda giderken random bi kahverengi tabela takip etmeyi ya da koyun adi ilginx geldi diye ugramayi.

Ama yol gorursun, oralari goremezsin ya da en fazla 1 sefielik yani. Bu arada istanbul cikisliysa ist-ant arasi otoban yok, ya konya uzerinden ya da isparta uzerinden donulur. Belki konyadan otobana baglaniyordur. Biz isparta yolundan gideriz, bozuyuk civarinda otobana gireriz
  • kuehles blondes  (16.08.21 04:42:56)