veliefendi 101

seyirci alimina baslamislar en yakin zamanda gideyim diyorum. yalniz daha once veliefendi'ye hic gitmedim, ankara hipodromuna gitmistim cok onceden.
veliefendi'de nerede oturalim? anladigim kadariyla bi standard tribun var bir de loca. bagiris cagirisin icinde olmak keyifli ama salonda oturup bisiler icerek izlemek harika olur. locada masalar 2 kisilik gorunuyor, mesela 5-10 kisi gitsek oturabilecegimiz buyuk masalar da var mi yoksa standard 2 kisilik mi? hem kizla date'e gitmek hem arkadaslarla topluca gitmek istiyorum ayri ayri. var mi oneriniz?
bir de locadayken kalkip padokta atlara bakip donebiliyo muyuz rahatca, her giriste loca ucreti almasinlar :d locada bi bilet/rezervasyon sistemi falan var midir

içerden biranı alıp tribünden izleyebiliyordun. biz arkadaş grubuyla öyle yapmıştık. görüş olarak da gayet güzeldi. loca olayını ben de merak ettim, nasıl cevaplar gelecek bakayım.

  • xaloc  (16.08.21 02:07:13)
Padoka gidip gelirsiniz, sorun yok.

  • goklerdengelenkarar  (16.08.21 02:32:11)
geçen hafta iki kere gittim. iki tip loca var .
birincisi masaya sadece 60 tl ödüyorsun, orta kat gayet güzel . 60 ı verdikten sonra ister rakı açtır meze söyle ister sadece su iç, adisyon açılıyor ve kalkarken hesabı alıyorsun . hesaplar makul..
ikinci loca lüks sınıf dedikleri loca, en üst katta .. girişi kişi başı 200 tl ..
fakat masana oturduğunda yediğin içtiğin her şey bu 200 den düşülüyor .eğer fazlan varsa hesabın geri kalanını ödüyorsun tersi durumda iade yok ..
rakı içen bir adamsan üst taraf çok mantıklı, bir 35 lik kavun beyaz peynir dil söğüş 200 tl .. süper bir görüş ve daha elit bir ortam diyebilirim . ayrıca 6 da başlayan gece koşularında da süper oluyor ortam .
kredi kartı geçerli
  • taylor durden  (17.08.21 13:36:46)