devlet hastanesi göz

hiçbir şekilde bulunduğum ilçede randevu yok. özeller 300 tl fiyat çekiyor. komşu ilin bi ilçesinde bulabildim en yakın. iş için mazeret olur mu bu? neden dibindeki hastaneye gitmiyorsun diyebilirler mi acaba? 2 saaat yol çünkü. bir de sıra falan almadan gitsem hastaneye muayene olabilir miyim randevusuz?

Bir göz muayenesi için 300 tl istenir mi yahu? İyice abartmışlar. Devlet hastanelerinde gece 00.00'da 15 gün sonrası için randevu açılıyor, bilgisayar başında bekleyip randevu alabilirsiniz. Randevu almadan sabah erken gidip sıra alabilirsiniz randevusuna gelmeyenler vs olursa bir şekilde muayene olursunuz diye düşünüyorum. Ama bunun için çok erken saatte gidip makineden sıra almanız gerekir. Geç kalırsanız randevusuz olanların da gerisinde kalırsınız çok beklersiniz.

  • bayc  (15.08.21 14:32:19)
00:00'da degil 16:00'da acılıyor diye biliyorum

  • art vandaley  (15.08.21 15:29:45)
@art vandaley öyleymiş hocam ben yanlış hatırlamışım. Şimdi kontrol ettim 15 gün sonrası için randevu alabiliyorum.

  • bayc  (15.08.21 17:19:35)