[]

antalya bölgesinde 5* her şey dahil otel önerisi

beklentilerimiz şunlar:

yemekleri güzel (her gün hindi ve tavuk çıkmayan)
deniz ürünlerini de yiyebileceğimiz
geniş alana kurulmuş. öyle sıkışık tepişik yerleşimi olmayan
mümkünse zincir otellerden
günlük fiyatı 2000 tl'yi geçmeyen.
çocuğun fazla olmadığı

otel önerisi istiyorum. yalnız geçmiş yıllarda gidip de öneride bulunacaklar lütfen bulunmasın çünkü pandemi koşullarında kalite seviyeleri tepetaklak olmuş. 3 sene önce mükemmel dediğiniz yer bu sene leş hale gelmiş.

mümkünse bu yaz gidip de beğendiğiniz yer varsa yazarsanız sevinirim.

 
titanic belek.

en son geçtiğimiz 29 ekimde gitmiştim pandemi zamanıydı ama bir sıkıntı olmadı. çok güzeldi.
  • prodeq  (14.08.21 15:04:03) 
titanic belek'in günlük fiyatı 3000tlden başlıyor. uymaz.


  • mr.goodcat  (14.08.21 15:29:53) 
fiyatı uyar diye tahmin ediyorum IC Hotels Green Palace istediğiniz şartlara göre iyidir.


  • lappuntamento  (14.08.21 15:51:31) 
Dımçıs müzikten rahatsız olmuyorsanız Göynük Mirage. Kafa dinlemek istiyorum derseniz tavsiye etmem.


  • auroraaurora  (14.08.21 15:52:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.