[]

taksim/gümüşsuyu civarı restoran

merhabalar,

taksim meydan ve/veya gümüşsuyu civarında gezi istanbul, kitchenette, ali ocakbaşı ve fiore dışında tavsiye edebileceğiniz, akşam yemeği için uygun, rahat bir mekan var mı?
şıklık peşinde değiliz, ortalama bir yemek işimizi görür.

malum, gitmeyeli iki yıl oldu.
neresi açıktır, neresi kapalıdır, yeni bir yer var mı falan hiç bilmiyorum.

teşekkürler!

 
Pizzeria pidos var Beşiktaş dolmuşlarının kalktığı yerin arkasında. İstanbul'da en beğendiğim pizzacılardan biri.


  • 10032007  (13.08.21 09:59:26) 
Karaköy gümrük


  • chavezding  (13.08.21 10:34:21) 
Pidos demeye gelmiştim +1


  • zimbirik  (13.08.21 10:49:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.