[]

Anlamsız sözleri olan şarkılar yapan grup

Böyle bir Türk menseili grup vardı. Anlamsız kelimelerden şarkılar yapıyorlardı ve aynı zamanda kulağa sanki yabancı dildeymis gibi geliyordu. Aynı zamanda tombik süratli uzun saçlı sakallı bir vokalleri vardı gibi hatırlıyorum.
90-2000'lerde aktiftiler galiba daha çok.

Neydi isimleri ki hatırlayan çıkar mi

 
gevende mi


  • Ufuk  (13.08.21 02:54:44) 
Grup vitamin


  • olaylar olaylar  (13.08.21 03:00:29) 
Yok değil ikisi de. Baska bir şeyle karistirmiyorsam "Toni pantare Toni pantare" gibi bir nakarat vardı bir şarkısında


  • encokbenisevinnolur  (13.08.21 03:37:50) 
ben şansımı rebel moves'tan yana kullanıyorum:

www.youtube.com
  • infernal majesty  (13.08.21 04:14:10) 
Çok rahatladım bulunca teşekkürler ^^


  • encokbenisevinnolur  (13.08.21 04:31:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.