[]

roland mi graphtec mi

vinyl kesimi yapacak yeni bir makina alacagim

roland gs 24 mu yoksa graphtec ce7000 mi almaliyim


 
abi çok spesifik bi soru geçmişte plotter tecrübem olmuştu ama roland ve başka bir makina daha vardı. yani aynı şehirdeki iki şubede.

kıyaslama imkanı bulamadım. bunu en iyi tabelacılar bilir çünkü tek makinayla saatlerce kesim yapıyolar.

hangisinin servisi sarf malzemesi iyidi, ucuzdurr, hangisi hangi programı kullanıyor

bir de biz mesela kışın soğuk ortamda yazın da klima çalıştırarak kesim yapıyorduk folyo yumuşaamsın kolay kesilsin diye.
  • killerbee  (13.08.21 09:25:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.