Hoverboard alinir mi?

Avrupa’da bir anda türeyip bir iki sene sonra sokaktan silindiler. Şimdi Türkiye’den yeğenim istiyor.

Niçin bir anda ortadan kayboldular? Çabuk bozuldular da insanlar bir daha uğraşmadı mı? Kullanımı mı asıl sorundu? Son olarak, Ankara gibi kaldırımında çukur olan bir şehirde kullanır mı bunu 11 yaş çocuğu? Ne dersiniz?

ben bu tür şeylerin canlılarda olduğu gibi natural selection'a maruz kaldığını düşünürüm hep.

demek ki insanlar aldı denedi bir şekilde memnun kalmadılar veya sorunlar yaşadılar ki zaman içinde piyasadan kalktı.

hoverboard u incelemedim ama motorlu kaykay(elektrik motorlu) acayip şahane bi alet, amerikada ünlü bi youtuber kullanıyordu onda görmüştüm.
  • killerbee  (12.08.21 19:43:13)
bahsettiğim youtuber bu ve sanırım kaykayını da kendisi yaptıydı.

www.youtube.com
  • killerbee  (12.08.21 22:13:01)
bu düz yolun oyuncağı, bizim ülkede gitmez. kaymak gibi asfaltın betonun olması lazım, yoksa düşüyorsun üstünden.

  • roket adam  (13.08.21 00:44:49)