[]

4 Bıçaklı Doğrayıcı: Önerebileceğiniz marka var mı?

Bu aleti özellikle domates konservesi yapmak için almak istiyorum. Kabuklu attığım zaman homojen biçimde çekebilsin istiyorum.

2 bıçaklı kullandım. Onda şöyle bir sorun oluyordu. Soğan çekiyorum birkaç tane. Biraz doğrandıktan sonra alta yığılıp o şekilde kalıyordu. Parçalar büyük şekilde kalıyordu.

Bunların yanında işinize yarayan farklı özellikleri olan bir marka da önerebilirsiniz veya set şeklinde olanlar falan var, değecekse o şekilde bir şey de düşünebilirim.

 
nutribullet 900 kullaniyorum, smoothie amacli satilan bi mikser ama kaya atsan yok ediyor


  • try again fail again fail better  (11.08.21 16:34:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.