doblo ile tatile gidilir mi

10 gün sonra tatile gideceğim. ailemde klimalı doblo ve eski model klimasız clio var, ödünç alabilirim. clio güzel ve seri bir araç ancak eski ve özellikle klimasız olması sebebiyle tatilde kullanmak istemiyorum.

doblo ise hantal, büyük ve seri değil. ancak rahat, konforlu ve bagajı büyük. 4 kişi olacağız. tek yön 600 km yol can sıkıcı olur mu doblo ile?

---
araba kiralamayı düşünüyorum ancak elimizde olan arabaya günlük 300-400 istiyorlar. üst segment araçlar ise daha pahalı. o parayı vermektense bir sürü şey yaparız.

sizce üst segment bir araç mı kiralayalım yoksa elimizdekini mi kullanalım?

gidilir tabii nesi var doblonun mis gibi geniş araç

  • jelly bear  (11.08.21 15:36:03)
Klima var, geniş araç daha ne olsun. Sadece çok sürat kaldırmaz o araç 600 km ağır ağır keyif yapa yapa gidilir.

  • anten  (11.08.21 15:36:22)
doblo'yu seçerdim.

  • lazpalle  (11.08.21 15:36:58)
klimasız adım atma aman diyim. uzun yolda klimamız bozulmuştu bir keresinde camları azcık bile açsak kulaklarımız sesten patlıyordu.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (11.08.21 15:45:16)
tatilde insan çok yayılıyor. Doblonun bagajı hayat kurtarır. Kesinlikle doblo

  • westblack  (11.08.21 16:15:24)
tatile giderken seri aracı ne yapacaksınız zaten? doblo varsa iyidir.

  • duyurukullanıcısı  (11.08.21 16:18:31)
Doblo süper bence. Seri olmasını ne yapacaksın ki? Bagajı da var kocaman, yavaş yavaş gidersin

  • roket adam  (11.08.21 16:23:11)
klimasız araç ile sakın tatile çıkmayın.

doblo ile bir kaç kez tatile gittim, 4 kişi olarak da gittim. sıkıntı yaşamadık. bagajı geniş, içi ferah, az yakar.. çok seri olmasına gerek yok bence.
  • co2s2  (11.08.21 16:34:27)
Doblo ile on numara gidilir, klimasız ferrari olsa çekilmez bu havada.

Yalnız ticari araç ise hız limitlerine dikkat edin, ruhsatta ne yazdığına bakın.
  • John Bloor  (11.08.21 16:57:04)
uzun yolda yapacağınız hız zaten 120-130. doblo'nun da konforu fena değil. bence doblo akar.

  • golgi aygıtı  (11.08.21 17:19:50)
clio klimalı olsa bile dobloyla git. rahatlığı farkedeceksin

  • adventchant  (11.08.21 17:50:54)
dort kisi kucuk arabayla tatil zor diyeyim. biz maks uc kisi gidiyoruz. onda da arka koltukta hep esya oluyor.

  • supergirl  (11.08.21 19:00:19)
Doblo'yu seçerim.

  • hayirsiz  (11.08.21 19:10:14)
öyle bi anlatmışsın ki doblo vs mercedes gle anlatıyorsun sandım. diğer taraftaki altı üstü clio. kliması bile yok. kliması olsa bile ben yine dobloya binerdim

  • avatar is back  (11.08.21 19:17:51)
Doblo candır,hız limitlerine dikkat.

  • arenas  (11.08.21 19:19:48)