[]

Anadolu yakasi icin, evde egitim veren kopek egitimcisi

Onerileriniz ya da ismen bildiginiz birileri varsa paylasirsaniz sevinirim.

Ozellikle korkak ozguvensiz kopeklerle calisan


 
Tülay Çığıraç, şu an biz de kendisiyle çalışıyoruz. Pozitif eğitim veriyor, yani ceza üzerinden değil. Bunun da bütün köpekler ama özellikle korkak köpekler için daha iyi olduğunu düşünüyorum, zaten hayvan davranış biliminde yeni yönelim bu. Kendisi çok tatlı bir insan ve köpeğimiz de çok seviyor. Biz memnunuz açıkçası.


  • love my way  (10.08.21 22:29:19) 
@love my way cok tesekkurler..


  • pardonazbirbaksanız  (10.08.21 22:32:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.