[]

Burada sorulan soruları

Karşı tarafın okumadığından nasıl emin oluyorsunuz?

Hemen hemen bütün sorular/sorunlar en ince detayına kadar anlatılıyor. Başımdan böyle bir olay geçse lan bu benim olayım derim.

Ne diyorsunuz?

 
ekşi kullananların bile duyurudan haberi yok :d


  • rose parks  (10.08.21 13:02:16) 
Çok spesifik şeyler nadir yazılıyor burada, gönül işleri duyuruları herkesin başına gelebilecek durumlar


  • freebird5406_2  (10.08.21 13:39:08) 
Valla beni bir arkadaş keşfetti buradan. Bütün özelimi öğrendi. Ondan sonra çok pişman oldum yazdigima. Bu hesabım değildi bu arada. Riskli aslında


  • beni sen öldürme  (10.08.21 13:39:54) 
bazen acaba duyurunu açanı şu kişi mi diye incelediğim oluyor ama gerçek hayattan hiç tanıdık gelmedi şimdiye kadar

bi tane başka bir forum'dan internet tanıdığı var ama sayılmaz sanırım
  • bir soru sorcam  (10.08.21 14:09:10) 
kimsenin bu siteden haberi yok+1
cok aktif olmadigi icin diger sosyal mecralara nazaran ben cok rahatlikla detay veririm is yerim haric

  • ala09  (10.08.21 15:02:17) 
acilin bizzat hakkinda soru acilan kullanici geldi :))
guzel oldu ama takip ediyorum kendisini o gun bugundur :))

dunya kucuk, o da benim icin bu siteyi bilmiyordur diyordur.
dikkatli olmak lazim. bazen verilen detaylar detay gibi gelse de herkesin derdi olabiliyor bir de. ama ciddi detaylara ben de sasiriyorum hakkimdaki soruda oldugu gibi :)
  • Kittie  (10.08.21 15:58:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.