[]

Sirincede nerden sarap alalim

Sb
 
biraz alakasiz olaraktan, orda siselemiyorlar artik. bildigin bandrollu market sarabi olarak satiliyor. gitmenin de bi anlami kalmadi.


  • do you remember me  (10.08.21 00:44:39) 
@do you remember me'e katılıyorum. Şirince şaraplarının eskisi gibi özelliği kalmadı.
Bunun yerine Urla'daki şarap üreticilerini öneririm. Çok kaliteli bağ evleri var.

  • burka  (10.08.21 02:33:59) 
ben de bunu demeye gelmiştim. Şirinceden şarap alma bence. Orada bir çok şarapçı olsa da şarap kültürü yok. market şaraplarını satan bir çok yer var o kadar.


  • zimbirik  (10.08.21 08:47:41) 
şirinceden şarap almayın, gidin marketten alın.
şirincede kavunlu dondurma yemeyin. gidin marketten alın.

  • halanne  (10.08.21 10:00:21) 
sirince saraplarinda bir numara yok, meyveli filan olanlar her yerde satiliyor; sadece ticari olarak bakiyorlar olaya oradakiler... biz gezerken muhabbetini sevdigimiz bir yerden 1-2 sise almistik sadece, ama tadim yaptik cogu yerde hemen hemen hepsi ayni pek bir farklari yok


  • sweetoffice  (10.08.21 10:00:34) 
mekan hatırlamıyorum, meyveli şarabı her yerden alabilirsiniz.

şirincenin şekerli bir şarabı var, iç piyasaya sürmedikleri, meyve aromalı değil, şekerli, onu sorabilirsiniz, ödüllü bir şekerli şarap varmış diye..
  • benaslinda  (10.08.21 10:06:11) 
su meyve saraplari kadar berbat bir sarap yok sanirim. onun yerine bolgedeki winery'lere gitmenin tavsiye ederim, urla'da vardi mesela cok meshur.


  • bay b  (10.08.21 12:08:57) 
şirince şarabı tamamen prdır. şaraplara meyve şurubu katıyor adamlar. şarap alacaksanız. ünlü türk firmalarını deneyin derim. kavaklıdere pamukkale suvla vb.


  • mikahakkinen  (10.08.21 14:35:04) 
Harika öneriler gelmis, katiliyorum, agiz tadiniz icin meyve sulu icecegi almayin, bosuna para vermeyin.

Urla baglari dogru bir oneri.
  • buf-e kür  (10.08.21 15:29:43) 
şarapla alakası yok ama asıl mutmutmutmutlaka nişanyan evlerine gidip hem gezin hemde müjde hanımın muhteşemmmm mürver çiçeği şerbetini için. şirincede her yerde şarap tadımı yapılır hatta şirince şarapları her yerden alınır (marketlerde daha bile ucuza satılıyor üstelik) ama o şerbeti ve müjde hanımın hoş sohbetini başka yerde bulamazsınız.


  • halanne  (10.08.21 16:20:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.