[]

yapışkan tavsiyesi

yeni taşındığımız evde ev sahibi banyo ve tuvalet fayansları delerek tuvalet kağıtlığı, havluluk ve duştaki köşe rafı gibi ürünleri yapışkanlı kullanmamızı istedi. Bu tür ürünlerde yapışkanlı mı almak daha iyi olur yoksa vakumlu modellere mi bakmalıyım. yapışkan olacaksa ne tür bir yapışkan kullanmalıyım? Ayrıca ürün bazında bu sektörde f/p ürünlerin marka modelleri konusunda tavsiyelere açığım.
 
Ikea'da vakumlu askılar var, 5-6 cm genişliğinde. Gerçekten çok iyi tutuyor banyoda, onları öneririm.


  • roket adam  (09.08.21 14:24:16) 
Yapışkanlı veya vakumlu olanlar eninde sonunda düşüyor bir gece vakti.Delmekten başka çare yok.İkeanın vakumluları da maalesef bir işe yaramıyor.En kaliteli çift taraflı bantlar,çiklet tarzı 3m stickerlar dahi fayda etmiyor.
Fayansların arasındaki derzlerden delmeyi teklif edin bence evsahibine.

  • arenas  (09.08.21 15:17:21) 
vakumlular dusuyor+1, neyle yapistirdiginiz onemli ama cogu yapistirici belli bir nemden sonra saliyor kendini yani o da banyo icin uygun olmuyor. derzlerden delmek mantikli olabilir bence de ama onda da istediginiz noktada derz olmasi gerekliligi var.


  • in vino veritas  (09.08.21 15:32:56) 
Tuvalet kağıdı için ayaklı olanları kullanabilirsiniz, altına yedek de koyuluyor, daha kullanışlı bence, Bim'de falan bile vardı epey kolay bulunuyor.

Duş için askılı modeller var, onları kullanabilirsiniz yer müsaitse.
www.ikea.com.tr

Havlular için de ben vakumlu olanları kullanıyorum yıllardır, belki yılda bir kere falan düşüyordur, o kadar sık düşmüyor, memnunum açıkcası.
  • opucuk baligi  (09.08.21 16:00:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.