Yüksek lisans mülakat notumun açıklanması gerekmez mi?

Merhaba,

Beykoz Üniversitesi'ne klinik psikoloji yüksek lisans başvurusunda bulunmuştum; sınavına, mülakatına girdim. Sınavım güzel geçtiği için mülakata çağrıldım zaten ama mülakattan sonra notum açıklanmadı. 45 kişi mülakata girdik, sadece 26 kişinin sonucu açıklanmış. Geri kalanlar yedekte bile değil.

Mülakat notları da çok saçma, bazıları 100 bazıları 10-20-45 alan bile var.

Mülakat notlarını açıklamadan reddetmeleri saçma mı, bana mı öyle geliyor? Bazılarının mülakatına 100, bazılarına 10 verdikleri için işkillendim bu durumdan.

Okulu aradığımda bilgi veremediklerini söylüyor.

Notumu öğrenmeye hakkım var mı? Ne yapabilirim?

Sonuçlar şöyle:
www.beykoz.edu.tr

birşey yapamazsınız.
türkiyedeyiz, isveçle karıştırdınız sanırım. türkiyedeki akademiden medet ummak mı haha..

cimere şikayet edin, yök'e yazın. içinizde kalmasın. sonucun değişeceğini beklemeyin.

başarılar.
  • rewlack  (09.08.21 12:52:02)
Açıkçası şu yaptıklarından sonra bu okulda yl yapmak gibi bi amacım olmaz ama sinir oldum bu duruma, ben de bunları dikkate alıp başvuru yaptım vs diye. En azından ifşa etsem haksız mı olurum bilemedim.

  • kırmızıayakkabılıgargamel  (09.08.21 12:54:33)