[]

topikal dutasteride nasil yapilir?

saç dökülmesi için minoxidil hariç topical bir şeyler kullanmak istiyorum ve topikal dut aklima yatti. avodart kapsüllerini nasil bir losyonun içine boşaltim ve ne siklikla ne miktarda kullanayim?
 
Ben avodart kapsüllerini tırnak makası ile açıp minoxilin içine damlatıyorum. Her minoxil şişesine 10 adet kapsül kullanıyorum. Minoxil kullanmak istemiyorsanız eve, rossman gibi marketlerden saf tonik alıp içine damlatabilirsin ama etkili olur mu bilmiyorum.


  • kanlakarisikyagmur  (08.08.21 17:22:15 ~ 17:22:36) 
Minoxil’in döngüsünden korktugum icin onu dusunmuyorum. Sizde nasil bir etki yaratti ve ne kadar zamandir kullaniyorsunuz?


  • lacrim  (08.08.21 20:10:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.