resimdeki yer neresi?

istanbul'da boğazda bir yer sanırım ama neresi olduğunu çıkaramadım.. bilen var mı mekanın adını, tarifini falan?

Adalar'da olabilir, bir ihtimal.

  • hunlu  (01.06.10 16:09:29 ~ 16:10:02)
yeditepe ismindeki mekana benzettim..ama bilemedim de tam olarak..

  • diggity  (01.06.10 16:09:54)
boğazdan ziyade ege'de bir koy gibi sanki.

  • caangreyarrow  (01.06.10 16:12:07)
nakkNakkaştepe'de Koç Holding'in yanından Kuzguncuk'a inen yola girip askeriyenin kapısını geçtikten sonra solda Yeditepe'yi, dah doğrusu otoparkını görürsünüz. İlk kez görenleri şaşırtan güzellikte bir manzarası vardır.

www.geziyorumlari.com
eğer doğru ise..
  • diggity  (01.06.10 16:14:34)
boğaz değil orası.. öyle boş koy ve sırtlar yok boğazda bir de hangi uçta olursa olsun bir köprü manzaraya girerdi..

edit: cevab veremedim :)
  • süpermaninkızı  (01.06.10 16:17:38 ~ 21:48:09)
Burası Anadolukavağı, kaleye doğru çıkarken tepede bir yer işte çay kahve alkol falan var. Elimde fotolar da var, ispatlarım :D

  • susannah  (01.06.10 16:40:10)
@girl in a coma ciddi misin değil misin bilmiyorum da fotoğrafların sahibine 2 kere derdimi çok iyi anlatan bir mesaj attım. geri dönmedi, ben de koydum buraya..

  • bushwacker  (01.06.10 16:42:30)
Boğazda gayet de boş koy ve sırtlar var kuzeyine doğru. Askeriyenin oralar. Anadolu veya Rumeli Kavağı veya civarında bir yer olabilir.

Ek:
Eksperler tarafından onaylandı: Anadolu Kavağı

Ek:
Yorus Kalesi'nin üst tarafında imiş. Anadolukavağında Yosun Restorant varmış,
orayı işleten adam işletiyormuş burayı. oy oy oy..
  • hopi  (01.06.10 16:46:16 ~ 16:59:20)
@susannah; adam hakli beyler.

anadolu kavagi burasi, nami diger yesillik. az biraz altta da salincagimiz var, ziplayinca cok guzel tepeden yuvarlaniliyor asagiya kadar.
  • no christ requiress  (01.06.10 17:15:26)
Anadolu kavağı diyenler haklı beyler

  • yuto  (01.06.10 19:49:35)